top of page

CO O NÁS MUSÍTE VĚDĚT

Jsme firma sršící nekonvenčními nápady a baví nás propojovat nadšence i profesionály z rozmanitých oborů. Poskytujeme komplexní poradenství s makeoverem stagnujícím, či po nových rozměrech bažícím firmám. Nabízíme marketingové strategie na míru. Pomůžeme Vám s brandingem, s tvorbou moderních firemních textů, s vizuální stránkou Vašich www stránek a pozvedneme tím tak design Vaší firmy.

 

V Jeseníkách provozujeme multifunkční budovu rozdělenou do 3 sekcí. V jedné z nich najdete 19  horských apartmá s bazénem, přičemž každé je jedinečné a odkazuje na jiné místo, dobu, nebo osobnost. Další část v sobě ukrývá školící místnost navrženou v jednoduchém stylu tak, aby vám poskytovala inspirující a kreativitu podněcující prostředí.

 

Díky rozlehlosti celého komplexu v jeho nejodlehlejším traktu nabízíme pronájem ojedinělého obytného prostoru s neobvyklým zázemím. Najdete se zde sportovní halu, zahradu s pergolou, grilem a udírnou, soukromé parkoviště pro 2 vozidla, "sklípek" k posezení a mnohé další vychytávky. To vše spojené s luxusem maximálního možného soukromí a v unikátním novokoloniálním stylu.

bottom of page